HOŞGELDİNİZ!

 

Merhaba,

Bir hayalcinin içsel devinimlerini, git-gellerini, kendi penceresinden dış dünyaya bakış açısını, kendi gözüyle gördüklerinden yola çıkarak kendi diliyle anlatmaya çalıştığı dünyasına, dünyama hoş geldiniz! Burası gerçeği bir süreliğine dışarıda bırakacağınız, elle tutulur, gözle görülür gerçekler yanında hayali dünyalara yelken açacağınız ve yer yer dalgalanıp duran engin denizi izleyebileceğiniz bir liman kıvamında olacak. Son zamanlarda internette gördüğüm fotoğraf ve resimlerden ilham alarak şiirler yazmaya başladım…

Dilerim burada okuyacaklarınız akıl fikir ve keyif verir. Hem size, hem bana…

Şimdiden Sürç-i lisan ettiysek affola…

Gezintiye isterseniz HAKKIMDA sayfasından başlayarak hakkımda bir ipucu edinebilir ve bu siteyi neden oluşturduğuma, bu siteyi gezerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atabilirsiniz. İsterseniz menüden bir kategori seçerek o kategorideki yazılarıma, şiirlerime, deyişlerime, ilgimi çeken haber ve bu habere dair görüşlerime bakabilirsiniz. Takvimi kullanarak belirtli bir tarihte yazdığım yazılara gidebilir veya burayı tıklayarak tüm yazıların yer aldığı YAZILAR sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfaya slogan olmuş “Düşler Görülmek İster” adlı şarkımı dinlemek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz. Herhalde hemen hepinize şöyle şeyler oluyordur; güzel bir söz çıkıyordur dudaklarınızın arasından ve siz “keşke yazsaydım” diyorsunuzdur. İşte ben de böylesi sözleri mümkün olduğunca burada paylaşıyorum ve Galeri sayfamda görsel olarak sizlere sunmaya çalışıyorum. Arzu ederseniz Galeri sayfama da bakabilirsiniz. Veya elbette hiç bir şey olmamış gibi, bir el sizi tutup buraya sürüklememiş gibi geldiğiniz yöne, kendi dünyanıza dönebilirsiniz…

Ama madem ki geldiniz; hoş geldiniz, şeref verdiniz…

BUNLARA DİKKAT EDELİM

  • Bu siteyi kullanan, siteye ve içerdiği hizmetlere üye olan herkes burada belirtilen kuralları kabul etmiş sayılır.
  • Burada belirtilen kurallar zaman içerisinde değişebileceğinden, yeni kurallar eklenebileceğinden, eski kurallar geçerliliğini kaybedebileceğinden bu sayfayı daha sonra tekrar kontrol ediniz.
  • Bu sitenin bazı bölümleri üyelere özeldir. Eğer bazı içerikleri göremiyorsanız üye olmanız gerekebiiir.
  • Sitemiz kişisel bir web sayfası olduğundan site yöneticisi her türlü içeriği bilginiz dahilinde veya haricinde değiştirebilir, üyeliğinize son verebilir ve üyeliği engelleyebilir.
  • Bu kişisel web sayfasını hazırlayan bir YETİŞKİN olduğundan site içeriği de yetişkinlere ait görüş ve düşünceleri, duyguları ve bunları içeren paylaşımları içerir. 18 yaş altındaysanız bu siteyi kullanmanız uygun olmayabilir.
  • Sitede yapılan yorumlar ve paylaşımlar yorum yapanın ve paylaşımda bulunanın kendi sorumluluğundadır.
  • Site yöneticisi üyelere, üyelikleri sırasında belirttikleri e-posta adreslerine bildirimler gönderebilir. Üyeler istedikleri zaman bu e-posta bildirimlerini iptal edebilirler.
  • Paylaşım ve yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret olarak kabul edilebilecek davranışlardan kaçınınız. Nefret, şiddet ve hakaret içeren,  rahatsızlık verici paylaşım ve yorumlardan kaçınınız.
  • Web sayfamızda üyelerimizden, ziyaretçilerimizden hiç bir şekilde kredi kartı, şifre ve benzeri özel bilgiler istenmez. Böyle bir durum tespitinde ciddi yaptırımlar uygululanabilir.
  • Üyelik sırasında e-posta adreslerinizin onayı istenmektedir. Onaylanmamış e-posta adresleri üye olamaz. Bu durum sahte kullanıcıları önlemek için gereklidir. Üyelik onay maili almadıysanız üyeliğiniz tamamlanmaz. Üyelik işlemini başlattıysanız ve onay mailini henüz almadıysanız e-posta kutunuzun SPAM (GEREKSİZ) klasörünü kontrol etmeniz gerekebilir.

Bu konuda bir fikriniz mi var?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.